| anonim960 a întrebat:

Hey TPU.Ce parere avezi daca invoc un demon,il pacalesc si ii iau putere, apoi imi gasesc un aliat s cuceresc lumea?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Depinde cine pe cine pacaleste sfatul meu este sa nu incerci dar daca o faci:
Adio pretenas!

| măcheamăăăî a răspuns:

Cand reusesti sa cuceresti lumea sa ne zici si noua ca sa stim sa -ti fim supusiwinking

App.:E o idee geniala, pacat ca e doar vis care se va spulbera curand.Succes!big grin

| AtateaConditii a răspuns:

SI cum ii iei puterea? Daca o sa fii un conducator cinstit o sa ma aliez eu cu tine.

| anonim960 explică (pentru AtateaConditii):

Pai ii zic sa imi dea puterea lui sa distrug ceva si il omorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna idee, numai sa nu te ia el pe tine si sa te duca cu el happy.

Răspuns utilizator avertizat