| Add_Adelina_1996 a întrebat:

Ce tablete mai ieftine imi recomandati. Cam asa pana in 7 milioane. Si are google in ea. sau cum vine? Va rog urgent.

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu sunt tocmai de recomandat tabletele ieftine. Mai bine mai strangi ceva banuti si iti iei ceva mai bun! succes!

| Add_Adelina_1996 explică (pentru manolo):

Poi... de aici si eu vroiam sa cumpar. Ai luat? Sunt bune?

| manolo a răspuns (pentru Add_Adelina_1996):

Nu am cumparat eu, un vecin si-a luat si fratele meu Nu are treaba cu aparatu', e multumit. Stiu ca pe facebook sunt reclame, am tras si eu cu ochiul dar nomentan, nu ma intereseaza, dar ofertele sunt bune (parerea mea)

| Add_Adelina_1996 explică (pentru manolo):

Dar nu se strica repede? A fost eftinita cu mult si de aceea cred dar am sa ma mai interesez... si daca aflii ceva nou ma anunti, te rog. Mersi :X