| AngoOra a întrebat:

ce va vine intaia oara in minte, atunci cand va ganditi la copilarie?

Ce melodii din anii copilariei ascultati si acum cu placere, amintindu-va de acele vremuri? Ce trupa de demult ati indragit cel mai mult? Ce va emotioneaza cel mai mult gandindu-va la acei ani? De ce va aduceti aminte cu drag? Aveti si vreo melodie care sa exprime aceste ganduri si trairi?

Daca DA, te rog nu ezita sa raspunzi

Hai sa ne aducem aminte impreuna de anii copilariei noastre

1 răspuns:
| FuckOnCocaine a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pU64Y8ED78A

Era frumos pe vremea aia. Aveam un casetofon și-l scoteam în bătătură, îl puneam pe pervaz și dădeam drumul la muzică. În timpul acela udam grădina cu bunica. La tembelizor nu priveam decât pe TVR 1 și TVR 2. Teleenciclopedia, Sunset Beach, Pasiuni, Jurnalul de la 7 seara și desene animate doar sâmbăta, de dimineață... Cum să nu-ți placă?