| AngoOra a întrebat:

ce va vine intaia oara in minte, atunci cand va ganditi la copilarie?
Ce melodii din anii copilariei ascultati si acum cu placere, amintindu-va de acele vremuri? Ce trupa de demult ati indragit cel mai mult? Ce va emotioneaza cel mai mult gandindu-va la acei ani? De ce va aduceti aminte cu drag? Aveti si vreo melodie care sa exprime aceste ganduri si trairi?
Daca DA, te rog nu ezita sa raspunzi
Hai sa ne aducem aminte impreuna de anii copilariei noastre

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Trupele mele preferate erau:2sud-est,Ozone,Akcent si Voltaj love struck

| Gixaabaii a răspuns:

Eu cand eram mica ascultam mereu A.S.I.A era trupa mea preferatAlove struck le adoram.mereu cand le auzeam dansam si cantam
si imi faceam si eu codite ca ele ca sa arat la fel.laughing
mai asculatam si voltaj, 3sud-est.,andreea balan, anda adam, blondy

si melodiii:
o iubire de o vara
inima mea
buchet de trandafiri

| Mary_5158 a răspuns:

Ana Maria Doi ochi caprui
cintam in fata blocului si trecatorii ma aplaudau,si premiata cu bomboane
desi eram foarte timida, pentru mine era ca la un eurovision
cind ma gindesc la copilarie in primul rind imi cinta cineva in mine:
''fuga, fuga fuga doi copii
fuga fuga prin cimpii
doua pasari fara de grijii...''
Anastasia Lazariuc
happy happy

| miranda a răspuns:

Andre
3se
Akcent
Hi-cu
Andra
Andreea Banica
Blondy
Andreea Balan
Asia
Bambi
Anda Adam

Melodii:
Gasca mea
Razna
Asa-s pritenii
Doi ochi caprui
Nu sunt de gheata
Amintirile
9 mai
Lasa-ma papa la mare
Prima iubire
Libera din nou
Buchet de trandafiri
Cu tine vreau sa traiesc
Viata mea
Ai gresit
Plang de dor
Selecta
Ajutor
Da-mi noptile inapoi

| Iri25 a răspuns:

Eu cand eram mai mica ascultam cu mare drag melodiile trupei Andre. Le adoram si imi aduc aminte cum imi puneam niste bluze in cap pe post de peruci pentru a avea si eu parul la fel de lung ca al Andreelorlaughing).
Melodia pe care o ascultam cel mai mult era "Lasa-ma papa la mare", iar acum ma regasesc foarte mult in melodia "Vremea Mea".
Cu timpul am crescut si am inceput sa ascult Britney Spears, Sean Paul si Black Eyed Peas.
Imi place foarte mult sa-mi amintesc de acei ani, cand dansam oriunde auzeam melodiile celor pe care i-am amintit mai suslaughing)