| anonim_4396 a întrebat:

..Cred ca deja ma cunoasteti la cate intrebari pun... Iar am o problema.
Deci fata aia care mi-a hackerit contul de facebook mi-a fost odata cea mai buna prietena. Si in vara, era cu un baiat care pana la urma a fost si cu mine. Si acum ea a fost cu altu si acum e cu cel din vara. Iar eu si ala din vara ( Victor ) nu ne suportam. Si el a incercat de mii de ori sa se sinucida, chiar si sa o omoare pe fata aia. Si acum vreo 10-20 de minute mi-a zis hey si eu i-am raspuns cu " Ce vrei?!" pentru ca ma asteptam la orice tampenie din partea lui. Si el a zis "Ti-am zis doar hey ce ai patit?" si eu i-am raspuns iarasi foarte urat... Acum prietenul lui mi-a zis ca Victor s-a dus iar sa se sinucida si ca acum e mort. Acum cateva zile iar a facut asta si ajunsese la spital cu perfuzii. P.S : Astia au 14-15 ani. Ma simt oribil si foarte vinovata iar am un fel de criza si nu mai pot respira normal incep iar sa cred ca totul e din vina mea. Nu pot sa nu ma gandesc la el si ca acum e mort din cauza mea! crying Ce sa fac?!?! crying Va rog seriozitate nu vreau glume eu chiar vorbesc serios crying

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Si vrei sa stai cu frica in tine cand iesi din casa? Parintii te iarta oricum pana la urma, mai ales cand aud de ceva grav. Vrei sa te vedem la stiri la rubrica "eleve batute"?

24 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Incearca sa uiti. Nu a fost vina ta. Cu ce esti vinovata?

| bernik a răspuns (pentru Iubibilăă):

Ei ii e frica de ceva ce nu a facutlaughing

| DaLittleUK a răspuns (pentru Iubibilăă):

Pai el s-a suparat pe mine si de aia s-a sinucis.

| bernik a răspuns (pentru DaLittleUK):

Tu vezi ce scriii fetit`o? cu naiba sa se sinucida ca nu ai vb cu ellaughing)rolling on the floor) daca a incercat si mai demult frate nu era intreg la cap copilulhappy

| Irena97 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai, nu te omoara nimeni.
Si inca ceva: nu mai scrie asa de pe larg totul ca devine plictisitor si nu citeste lumea.

| DaLittleUK a răspuns (pentru Irena97):

Nu pot! Deja sunt suparati pe mine nu o sa ma creada! Eu faceam totul de capul meu... Si m-am bagat intr-un c----t crying

| DaLittleUK a răspuns (pentru Irena97):

crying Intelege ca in joc e viata mea copiii aia sunt periculosi toti vor sa ma omoare pun pariu ca vin toti cu grupul. T_T Nu stiu ce sa mai fac toti o sa rada de mine toti din familie nu o sa ma creada nimeni.

| Irena97 a răspuns (pentru DaLittleUK):

Tu nu ai in jurul tau nici un adult de incredere, care sa te creada cand spui ceva? vai de capul tau, pe bune. Bunica, o matusa macar, care sa vorbeasca cu parintii. Tot la parinti trebuie sa ajungi. Si nu uita: nu te omoara, dar or sa te sperie.

| DaLittleUK a răspuns (pentru Irena97):

Acum unul din ei m-a intrebat : contul sau viata. Si eu am ales sa pastrez viata si sa ii dau contul pentru o zi. Acum cred ca e ok...

| Irena97 a răspuns (pentru DaLittleUK):

Eu cred ca tu zici minciuni pe banda. Sigur, contul sau viata. Esti sarita, fata!

| DaLittleUK a răspuns (pentru Irena97):

Bine daca nu vrei sa ma crezi treaba ta! Si asa nu mi-ai fost de mare ajutor. Pa!

| Irena97 a răspuns (pentru DaLittleUK):

Si vrei sa stai cu frica in tine cand iesi din casa? Parintii te iarta oricum pana la urma, mai ales cand aud de ceva grav. Vrei sa te vedem la stiri la rubrica "eleve batute"?

| DaLittleUK a răspuns:

Doamne acum e si mai rau! crying Prietenii lui au inceput acum sa se ia de mine si ma injura si ma ameninta nu stiu ce sa mai fac astia ma omoara vorbesc serios! crying Ajutor! crying

| bernik a răspuns:

Tu vorbesti serios? sau nu ai ce face? frate vorbeste cu parinti nu o sa te omoare explica-le ca nu iti placea tipu si de aia iai rasp urat ..si nu e vina ta mai ales daca a incercat sa se sinucida de 65456 de ori...ce te astepti de la un copil retard?

| bernik a răspuns:

Tu vorbesti serios? laughing) sau nu ai ce face? asta e o situatie grava si in loc sa stai sa ne explici noua si sa iei sfaturi de la COPII mai bine ai vorbi cu un adult..noi cu ce te ajutam..adik da ar fi mai bine sa iti iei o tigaie o lingura si o razatoare si ascundete in sifonier nimeni nu o sa te bata acolo de ce le-ai spune paintilor si ei sa vada ce pot face ca pana la urama e copilul lor, si alti copii mai dementi ca tine care la 14 -15 ani se sinucid. in loc sa va ganditi la ce puteti afce in viitor cum va supara ceva va sinucideti ..doamne voi nu realizati?laughing si prieteni lui de unde stiu ac ai vb tu cu el si mai ales de ec e vina ta? farte copilul ala trbuia inchis la nebuni dupa prima data cand a incercat sa se sinucidalaughing
eu iti zic spune-le parintilor si stai linistita ca nu te omoara nimeni ca parinti tai nu sunt nebuni laughing

| bernik a răspuns:

Asa e mai scapam de copii prea prosti si distrusi de soartalaughing

| DaLittleUK a răspuns (pentru bernik):

Atunci ar trebui sa scapam si de tine, fraiere loser

| bernik a răspuns (pentru DaLittleUK):

Pe tine cine draq te baga in seama laughing

| DaLittleUK a răspuns (pentru bernik):

In caz ca nu ai observat, e intrebarea mea!

| bernik a răspuns (pentru DaLittleUK):

Am observat dragalaughing) si sunt fata..si eu cred ca ar fi mine sa nu mai aberezilaughing si app tu faci misto de noi?

| bernik a răspuns (pentru DaLittleUK):

Ar fi bine sa faci cu ti-am zis...dar aacum serios afci misto de noi?

| DaLittleUK a răspuns (pentru bernik):

Bai situatia era adevarata dar daca o luati ca pe un r---t pleostit pe strada nebagat in seama mai bine nu raspundeti si gata ca am zis fara glume.

| anonim_4396 explică (pentru DaLittleUK):

Nu contează a cui este întrebarea. Oricine are voie să răspundă

| DaLittleUK a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar intreaba : Pe tine cine te-a bagat in seama? De parca ar fi intrebarea ei. Eu de ce nu as avea voie sa ma bag daca este intrebarea mea?

| Iubibilăă a răspuns (pentru bernik):

Daca ai chef sa iti dai talente te rog pleaca.