| idkidc2002 a întrebat:

Hey TPU
Cred ca toata lumea a vazut macar o intrebare stupida pe acest site...Eu am citit o intrebare de la o fata de 14 ani care se masturbase cu stiloul si ii era frica sa nu ramana gravida de la cerneala. laughing) Daca ati intalnit si voi cazuri asemanatoare povestiti sau dati link-ul intrebarii happy
*funda*

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Era o tipă care întreba dacă se dă examen greu pe a 8-a sau e an ușor.

Ghici cum o chema.

| RainmakerX a răspuns:

Era o fata care intreba daca poate sa ramana insarcinata dupa ce a facut baie intr-o cada in care facuse candva baie un baiat...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Am vazut si eu intrebarea asta si mai multe pe youtube de la Zappy Tv, ala care face caterinca pe seama alora care pun intrebari stupide.
Asta chiar a fost aiurea, nu imi venea sa cred ce a putut sa intrebe totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intrebari puse la caterinca majoritatea, cel putin asa sper.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa fie asa unele chiar cred ca sunt la caterinca doar asa ca sa rada alti useri si sa se amuze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Majoritatea sunt tampite, nu amuzante, arata doar ca numarul de redusi mintal din generatia asta a crescut semnificativ.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi place sa spun dar ai dreptate, generatiei din zilele de azi ii sta gandul doar la astfel de lucruri si orice este sinonim cu laba si altele.

| Ahatus a răspuns:

Tu chiar crezi ca intrebarile alea sunt serioase?