| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda repede daca am apuc acum de kangoo jumps [de saptamana viitoare mai exact] de 2 ori pe saptamana imi tonific corpul pana incepem scoala? mentionez ca am 15 ani si foarte putina burta

2 răspunsuri:
| Alina97Alìì a răspuns:

Nu, cel putin vei avea 2 patratele, in schimb muschi de la maini se dezvolta mai repede decat aia de la abdomen happy, imi amintesc ca iubitului meu ia luat cam un an sa fie in forma happy

| Iris25 a răspuns:

Pe langa kangoo jumps ar trebui sa iei pudra proteica ca sa iti dezvolti masa musculara si sa incerci sa mai faci zilnic macar 30 abdomene