| GulDan a întrebat:

Cand incepem scoala? cineva mi-a zis ca de saptamana viitoare..Pana la urma cand incepe?

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe 14 ianuarie

| MadRaven a răspuns:

E a 2013a oara cand o spun : incepe pe 14 ianuarie 2013

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe pe data de 14 ianuarie 2013

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 14

| Weedier a răspuns:

Pe 14 ianuarie.şi mie mi-a zis cineva ca s`ar putea sa începem pe 7. da` nu e aşa happy

| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
Pe 14 ianuarie.

| spaghetty a răspuns:

Din pacat incepe pe 14 ianuariecrying((((

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,vacanta se termina pe 13 ianuarie 2013, pica duminica iar pe 14 ne ducem la scoala

| blablablaa a răspuns:

Scoala a inceput de 4 zile.

| Georg13 a răspuns:

14 ianuarie

| Bristena a răspuns:

Buna!
Scoala incepe pe 14 ianuarie 2013. Nu-ti face griji.
Sper ca te-am ajutat!

| CristobalMarian a răspuns:

Acum 1-2 ani, scoala se incepea pe 7 ianuarie. Acum se incepe pe 14 ianuarie. De ce? Pentru ca s-a luat o saptamana din vacanta de vara si a cea saptamana adaugat-o la vacanta de iarna. Ideea e ca scoala se incepe pe 14 ianuarie.

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Pe 14 ianuarie..am intrebat o profesoara:*. fundapuppy dog eyes

| MariaMaryy a răspuns:

Pe 14 ianuarie incepe scoala.

| marya81 a răspuns:

Pe 14 o.O? ce vii bine...in Italia de luni la scoala.sad

| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Salut. Ca de obicei, scoala incepe luni, 14 decembrie 2013. Funda?

| OanaOana1 a răspuns:

Vacanta de iarna - sambata, 22 decembrie 2012 - duminica, 13 ianuarie 2013

Semestrul al II-lea incepe luni, 14 ianuarie 2013 si tine pana pe 21 iunie 2013.

| anonyma2000 a răspuns:

Pe 14 iANUARIE