| anonim_4396 a întrebat:

Dupa mai bine de 2 luni de lipsa, m-am intors si eu pe aici sa vad ce se mai intampla, si ma trezesc cu peste 120 de notificari.
Voi ce mai faceti?

70 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Hai salutari, ma bucur ca ai revenit!

| Doub a răspuns:

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeei

| GoldenZenith a răspuns:

Hola!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pentru mult timp. Am intrat azi doar sa vad ce mai e pe aici, si cine stie cand o sa mai intru.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Heeeeeeeeei si tie, ce mai faci draga?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am cont de MAL x/ poate o să-mi fac azi. tu ai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hola hola, desi nu te mai tin minte, scuze.

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Foarte bine
tu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Si eu fac tot bine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Apropo, daca te decizi sa-ti faci cont de MAL, daca vrei, poti sa imi lasi un comentariu pe profil si sa imi spui ca esti tu, si putem vorbi acolo mai mult despre anime, sau manga, sau despre ce doresti, eu sunt acolo conectat foarte mult timp.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

Oh, ok! vorbim acolo! cred că ai văzut mai multe anime-uri decât mine big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Pai apare in lista mea cate am vazut.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici eu pe tine laughing eram drăguță.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

Păi de asta am și zis, numai că eu nu le-am numărat

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu mereu esti, asa ca fapt divers )))).

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Știu blushing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am uitat sa mai adaug faptul ca esti foarte modesta, e o calitate de-a ta!

| MihaelaDart a răspuns:

Bine ai revenit! Chiar ma gandeam pe unde ai disparut, desi am banuit ca vrei sa iei doar putin aer laughing.

| WithinShadows00 a răspuns:

Uuuuh reuniunea găștii Anime. Ce drăguț. Reprezentați tot ce e mai super pe TPU.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Putin aer hahaha, mai bine de 2 luni de luat aer hahaha.
Oricum, nu o sa mai fiu asa de activ cum eram inainte, si o sa mai intru din cand in cand pe aici, dar nu la fel de des ca inainte.

| BlackRose03 a răspuns:

Eu am intrat aproape zilnic la profilul tau sa vad daca ai mai intrat. laughing
Crezusem ca ai murit.
Eu is bine, in aceste 2 luni in care ai lipsit am mai vazut vreo 20-30 de anime-uri si mi-am facut cont pe MAL.Tu de faci?

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Ma gandeam ca cineva a crezut ca am murit LOL.
Pai in aceste 2 luni, si eu am apucat sa vad o gramada de anime-uri, am vazut si toate cele 500 de episoade din Naruto Shippuuden, am facut si un record de 55 de episoade vazute incontinuu intr-o zi de cand m-am trezit pana cand m-am culcat.
Multe chestii am facut cat am lipsit de pe aici.
La anime-uri m-am uitat zilnic, la un moment dat ma uitam la cate 30 de episoade pe zi, si asta a fost cam o saptamana incontinuu LOL.
Ti-ai facut cont de MAL? Da-mi si mie link-ul, vreau sa vad si eu contul tau.
Uite fac bine, ma uitam la un anime numit Mushishi, poate ai auzit de el.

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu nu te cunosc, cine esti? laughing

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Mayhem666):

10 minute ca sa zica I'm poppy? Foarte ciudat laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Si nu i-ai vazut si celelalte videoclipuri. Si mai ciudate. Dar e o cantareata foarte buna.

| Ketch a răspuns:

Foarte bine, tu?

| ShaOfHatred a răspuns:

Ce fain.
Eu tot aici, pe pc, ma plictisesc.

Răspuns utilizator avertizat