| mirunaiubita a întrebat:

eu stau aproape de facultatea de actorie si ma gandeam sa fac liceul de uman sau care ar fi indicat si apoi sa fac actoria spuneti-mi este grea se gasesc locuri la ea va rog fundita

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Noi nu prea intelegem intrebarea... daca eu stau aproape de cimitir trebuie sa ma fac gropar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face liceul la ce sectie doresti, daca te pregatesti in paralel pentru facultatea de teatru. Poti intra pe www.go-play-art.ro sa vezi oferta unui curs de actorie pregatitor pentru admitere, cu locatie chiar vis-a-vis de facultatea de teatru UNATC Bucuresti

| mirunaiubita explică:

laughing nu nici gand dar am zis ca daca tot stau aproape si imi place

sa ma duc acolo