| anonim_4396 a întrebat:

I'm back! Deci eu v-am urmarit din umbra intrebarile gen "ajutooor! am 14 ani si am facut-o neprotejat cu iubitul meu.Sunt sanse sa raman insarcinata?"..bine,eu acum am scris si coerent, asta ca sa intelegeti despre ce vorbesc.
Si deci...eu,DontSpeak m-am intalnit cu Wizard si da...am facut o chestie ce nu credeam ca o s-o fac vreodata.deci e foarte grava problema asta.
Nu, nu sunt insarcinata.Numai ca...mi-am propus sa-l fac pe Wizard sa...se lase de fumat si pana la urma m-am apucat eulaughing.
Bine..asa,la "vrajeala",numai ca nici el nu ma opreste,ba chiar ma incurajeaza si atunci...pot eu sa ma opun?
Nu ca ar interesa pe cineva, dar e totul ok...sunt eu cam suparata acum ca nu mai sunt cu el.dar e si maine o zi.
Asaaa...deci mi-am facut alt cont ca pe ala m-au cam suspendat,si nu stiu daca ma gasesc prietenii (si dusmanii mei), dar nu e o tragedie. aveti timp.
Acum probabil o sa incepeti cu "si care e intrebarea?" sau "mda..hai ca ne-ai plictisit",dar stati linistiti ca imediat va pun si o intrebare (ca sa nu ziceti ca nu v-am pus),iar cat despre cei pe care ii plictisesc, asta e..numai ca nici eu nu-s prea fresh..ca altfel nu ma bagam eu cu intrebari printre minore insarcinate si minori prea dotati.Si deci..vedeti ce face plictisieala din om, da?
Ok..si intrebarea e legata de tigari.Nu vreau sa stiu cum il las pe Wizard de fumat,nu vreau sa stiu cum sa nu devin nici eu dependenta de tigari... vreau sa stiu doar carei sunt cele mai bune tigari?
Bine.dar nu-i obligatoriu sa raspundeti, ca la cat de plictisita sunt nici nu ma intereseaza asa tare.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aici nu mă bag, nu pot să te sfătuiesc cu ce e mai bine să-ți otrăvești sănătatea (deși n-ar strica să dai un search pentru cele electronice, fără nicotină).
Wizard ar cam merita o bătaie, dar nici aici nu mă bag, știe el mai bine.

Dar mă bucur să aud că sunteți bine, sănătoși (atât cât se poate) și radioși.
Să ne auzim numai de bine!

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Yep.buna idee.
Noapte buna!

| papusica987 a răspuns:

Incearca niste iarba.

| Crissena a răspuns:

Mai bine analizeaza-ti gustul in timp ce fumezi si dupa. e oribil. in timp, daca ai psihicul puternic, o sa te lasi f usor si cu cat fumezi mai rar o sa-ti dai seama ce gunoaie pun nenorocitii astia in loc de tutun. Iti lasa in gura gust de chei coclite amestecate cu carton si praf. Bun, nu?

| Anuta2012 a răspuns:

Doamne fere`straight face