| Duutsie a întrebat:

Hey TPU! Nu stiu de ce de cand am instalat messenger 10 (acum 2 zile) nu-mi mai arata avatarele tuturor din lista.Stiti cumva ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Una.
Si eu am avut acelasi problema, si m-am hotarat sa-mi iau messenger 11
Ia-l de aici http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11
Baftaaa!
funda?

pa,pa

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa instalezi messenger 11'

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu dezinstala\instala alte versiuni pentru ca problema e de la yahoo, se pare ca vor sa trecem (sau isi actualizeaza serverele) cu totii la versiunea 11 pe care nu-ti recomand s-o instalezi, arhiva se salveaza pe serverele lor (nu in calculator) si poate fi accesata de oriunde