| Tєσ a întrebat:

^.^
Recent am renuntat sa practic volei (profesorul e de vina laughing ), insa nu suport sa stau asa fara nicio ocupatie o.o
Am exagerat de multa energie si nu suport sa o tin in mine asa, deoarece va veni o vreme in care voi regreta ca am tinut-o in mine pe degeaba... Si m-am gandit, dansul este o buna modalitate de a-mi elibera acea energie. Insa, o singura problema, habar nu am la ce dansuri as putea merge :-| Prin preajma se afla primaria orasului nostru, unde se fac o groaza de dansuri, deci am de ales din toate tipurile de dansuri. Voi ce imi propuneti? puppy dog eyes Fundita+vot

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai daca iti place dansul, ce mai stai pe ganduri, eu una zic ca e o chestie super in ziua de azi sa stii sa dansezi, papa.

| Tєσ explică (pentru albastrualb77):

Eu nu intrebam daca sa ma apuc de dans sau nu, eu intrebam ce dans sa practic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Street dance, breakdance, dans contemporan... big grin