| anonim_4396 a întrebat:

Va vine sa credeti cat de nesimtiti pot fi unii oameni? Plecasem azi spre gara si in timp ce mergeam pe drum, am vazut doua femei in jurul varstei de 40 de ani ca mergeau pe strada, iar una dintre ele avea ceva in mana si avea privirea tintita pe un cos de gunoi, iar cand se apropie de el, arunca ce avea in mana, fix in spatele cosului de gunoi. Adica, gura cosului de gunoi era in partea cealalta, iar ea in loc sa se opreasca si sa arunce gunoiul in cos, ea l-a aruncat fix in spatele cosului, asa din trecere. Imi venea sa ma opresc si sa o pun sa ia gunoiul de pe strada si sa il arunce acolo unde trebuie. Voi ati mai vazut astfel de persoane needucate? Ce ati fi facut daca erati in locul meu?

36 răspunsuri:
| DroIja a răspuns:

Oameni răi, ce să mai!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai si o masa mare de oameni din toate colturile pamantului se bucura de anime-uri, deci da, fiecare cu pasiunile lui. Mie inca imi place poze pe care o am acum, dar peste ceva timp o sa o schimb si eu cred. LOL.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu se compara cele 2 domenii niciodata!

| PersonajFictiv a răspuns:

Fac parte din oamenii aia care strica societatea.
Niste primitivi.

| Denissu_Denis_2001 a răspuns:

Normal ca am mai vazut asa ceva, le pui sa ia de jos ce a aruncat cu tupeu ca altfel nu rezolvi nimic.

| WangLouis a răspuns:

M-as fi dus la ea si i-as fi zis '' ma scuzati dar, ati scapat asta pe jos'' si ea ar fi zis '' nu am scapat-o, am aruncat-o'' si eu, '' atunci daca asa aruncati gunoaiele, ma tem ca cei 7 ani de acasa ai dumneavoastra au fost si ei aruncati in acelasi fel.''