| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand erati mici, ce va doreati sa deveniti atunci cand cresteati?

Eu as fi vrut sa fiu pilot de avion (aviator), dar partea funny este ca mie imi e frica de inaltimi

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fotbalist mi-am dorit din adancul inimii,, dar destinul a facut sa fiu altceva!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Si ce este acel altceva?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

E ceva ce tine de privatul vietii mele.

| OldSoul a răspuns:

Pe atunci imi doream sa devin arhitect, doar pentru ca personajul preferat dintr-o telenovela era arhitect...
Destul de penibil, stiu!

| Mayhem666 a răspuns (pentru OldSoul):

Nu e la fel de penibil ca ce voiam eu sa devin cand aveam vreo 2-3 ani, dar nu o sa spun, o sa iti spun doar ca ce voiam eu sa devin atunci, e mult mai penibil. Arhitect suna destul de interesant totusi.

| OldSoul a răspuns (pentru Mayhem666):

La varsta aceea nu exista limite, si ce e drept, nici nu prea stii sa analizezi bine o intrebare.

| RainmakerX a răspuns:

Cand eram mic visam sa-mi fac propriul joc... ceva fantasy *rpg*.

Momentan sunt pe drumul cel bun.

| justanotheruser99 a răspuns:

Astronaut (asta era pe la 3 ani), dar pe la 6 ani visam sa devin regizor.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Astronaut era ce voiam sa devin a doua oara, dupa ce ma decisem ca nu mai vreau sa fiu aviator!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing visul oricarui copil e sa ajunga in spatiu. Deci cred ca toti copiii si-au dorit sa devina astronauti, sau ma rog, aproape toti. happy

| Sociopat a răspuns:

Soldat, pompier, jandarm,

| MaliciousDeath a răspuns:

Gimnasta,apoi designer vestimentar si biolog marin(nu mai stiu care a fost prima).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doctorita, partea funny e ca am fobie de ace si sange ..ma dor venele doar daca mi se povesteste daca mai si vad.laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-un fel esti exact ca mine, eu voiam sa ma fac pilot de avioane, dar mie imi e frica de inaltimi laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Designer. Nu prea stiam ce inseamna. Credeam ca fac haine dragute pentru oameni. Dupa am descoperit-o pe Iulia Albu. Stateam de vorba cu cel mai bun prieten al meu. Spuneam ca ne facem afacere. Eu designer el hairstyleist.

| Iunix a răspuns:

Șofer, să conduc mereu mașini, dar când am văzut câți mor în accidente m-am răzgândit, după aceea voiam să devin medic veterinar pentru că îmi plac mult animalele, orice animal, înafară de paraziți. În cele din urmă m-am decis că vreau să fiu milionar.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Ultima varianta ma incanta si pe mine laughing

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Eu vreau să devin scriitor. când eram mic voiam să devin magician, fotbalist sau jucător de poker.

| Juviia a răspuns:

Vroiam sa merg in spatiu, dupa sa fiu cantareata, iar apoi politista.Iar acum vreau sa ma fac o exploratoare big grin

| HandaSei a răspuns:

O să sune a naibii de ciudat, dar când eram mic visam că o să ajung preot...

Și paradoxal, în prezent sunt ateist...
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Lasa, ca nu poate suna mai ciudat decat ceea ce imi doream eu sa devin prima oara in realitate. Partea cu aviatorul este de fapt al doilea lucru, primul este mult mai ciudat, dar nu il pot spune aici, ca nu vreau sa ma fac de ras. Am spus aviator, pentru ca pe primul nu il iau in considerare din moment ce aveam cam 2-3 ani cand am spus asta, iar parintii meu au ramas uimiti de ceea ce am spus.
Oricum, in fine, nu mai coneaza asta acum!