| Elisa512 a întrebat:

Voi cand erati mici ce doreati sa deveniti? Vi s-a indeplinit visul?

Mie nu pentru ca doream sa devin extraterestru( eram un copil mai ciudat de fel)

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Initial imi doream sa devin sofer, fiindca tata era sofer pe atunci, iar apoi pictor. Inca am ramas cu pasiunea pentru arta, in special pentru grafica si pictura, dar sunt constient ca nu se prea castiga din asta, in general, asa ca le-am pastrat ca hobby-uri. Mi-ar placea sa am o cariera serioasa in acest domeniu (arta), totusi.

| atanmuk a răspuns:

Nici mie nu mi sa indeplinit, eu, imi doream sa fiu dansatoare..., din pacate nu s-a implinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un timp ma atragea egiptologia si voiam sa fiu arheolog.Acum nu eman interes pentru istorie mai deloc, prefer oricand ceva mai cert.
M-au fascinat intotdeauna si puzzle-urile, criptologia, toate ansamblarile si deductiile clare si fine din rezolvarea unui mister, ma gandeam serios sa fiu detectiv.
Acum ma indrept spre informatica...structureaza extraordinar gandirea si la un nivel mai complex e deosebit de frumoasa.

| nuarde a răspuns:

Păi da ai visat bine într-un fel noi chiar suntem extratereștri, fiindca recent sa descoperit că suntem veniți de pe marte.