| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti acum? Descrieti-va pe voi.
Dau funda, ca de obicei!

Răspuns Câştigător
| Dark0Angels a răspuns:

O prietena de nădejde. Atenţie! Nu acea "prietenă" care îţi încurajează prostiile, şi care e mereu de acord cu tine doar ca să nu te superi tu. Te poţi aştepta să îţi spun cât de oribile şi stupide sunt opiniile tale, sau cât de tembel/ă ai fost în decizia X, sau să primeşti cel mai bun sfat, sau să îţi spun cât de frumoasă/ frumos eşti şi cât mă bucur că îmi eşti prieten/ă. Mă poţi avea ca prietenă doar dacă eşti pregătit să accepţi lucrurile aşa cum sunt, reale, directe. Nu promit că îţi va fi usor lângă mine. Dar promit să nu te dezamăgesc.

Sunt o persoana care are nevoie de prieteni. Dar nu orice persoană îmi poate fi prieten/ă. Nu ştiu să trăiesc fără oameni în jurul meu. Nu vreau. Iubesc oamenii, dar nu-mi place lumea în care trăim.

Îţi mulţumesc, ţie cititorule, că ţi-ai răpit timp din viaţa ta, pentru a citi aceste rânduri

| Miss25JK a răspuns (pentru Dark0Angels):

happy Cati ani ai? Am incetcat sa iti dau funda dar nu merge. Ciudat

| Nitunitu a răspuns (pentru Dark0Angels):

Daca vrem sa fim prieteni cu tine ce conditii trebuie sa indeplinim? Si ce inseamna lumea ta perfecta? M-ai facut curios...

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lup singuratic care bate campii intro tara cu vreme rece si ploaie aproape zilnic

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pregatesc o intrebare

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cu cabane?

| Miss25JK a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Presimt ca e despre fata sexy si single laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu frate, am primit avertisment sa nu mai pun intrebari cu cabana

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Shade

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cat iti ia sa pregatesti o intrebare in general?

| Miss25JK a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pune motel in loc de cabanawinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru J0B0MAT):

1-2 zile

| T0T a răspuns:

Sunt o bucată șubredă de lemn pierdută pe ocean, sunt un avion de hârtie răpit de vânt și dus undeva departe, sunt o stea pe care o pot privi dar la care nu pot ajunge, sunt o pată de acuarelă scăpată pe podea care este pe cale să fie curățată, sunt gândul, nu sunt gândurile...Sunt ceea ce a vrut ea să fiu odată, ce semnificație mi-a dat, ce sens mi-a oferit, care acum nu mai înseamnă nimic. Sunt ceva care va exista și după moarte iar după va apune undeva. Nu știu unde...Sunt o buruiană pierdută pe un câmp plin de flori. Sunt un om rătăcit.

| Miss25JK a răspuns (pentru T0T):

Esti filosof!

| J0B0MAT a răspuns:

Ma doare capul.crying(