| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce va imaginati cand ascultati aceste versuri?

https://www.youtube.com/watch?v=mEfKooMunLI

Vreau sa vad daca va imaginati acelasi lucru pe care mi-l imaginez si eu.

15 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Faina melodia. Imi place partea cu ''Bite into me harder''. Ce imi imaginez? Nu pot sa spun!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma gandeam ca multi nu o sa spuna, dar vreau sa stiu daca iti imaginai o scena de dragoste? Am dreptate?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ceva de genul.

| Divy a răspuns:

Eu mă gândeam la canibalism laughing mai nou ești învățat cum să fi mâncat de alții și să-ți placă
Sună sadic dar există oameni care mănâncă carne de om tongue tu la ce te gândeai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

La o scena de dragoste, cu muscaturi ti toate cele.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Îmi imaginez că era cu un câine laughing sandviș

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Eu ma gandeam "ce faina ii melodia" si in acelasi timp la o scena de dragoste laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Exact la asta ma gandeam si eu, si o scena din aia cu muscaturi si tot tacamul, iar melodia asta se potriveste dupa ce se despart cei doi :

https://www.youtube.com/watch?v=nf0eT5bQaDM

Nu crezi ca se potriveste?

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da se potriveste. Cred ca cei doi isi zic unul altuia "i hate you" dar de fapt inca se iubesc

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Posibil!

| mbncf a răspuns:

Chestii perverse blushing. Superbă melodia, o să o folosesc pe fundal dacă o să fie cazul laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru mbncf):

Ma bucur ca ti-am dat o idee laughing

| mbncf a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, mulțumesc. Îmi mai trebuie un băiat să-l torturez. Văd eu de unde fac rost laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

''Torturez'', hmm, sounds interesting! laughing