| abriella a întrebat:

Hey! urmeaza ziua mea si mama ma intebat ce vreau de ziua mea.Am gasit ceva pe interenet de pe mercador si as vrea sa-l cumpar.Dar mama mea nu ma lasa sa imi iau de pe internet.Cum sa o conving sa ma lase sa imi comand de pe net? este mercador un site sigur?happydau funda!happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce anume vrei sa comanzi. Nici eu nu prea cumpar online, de fapt, doar de doua ori am facut acest lucru.
Nu poti gasi in magazine acel lucru?

| abriella explică (pentru LolaLollita):

Vreau sa imi iau niste pantaloni scurti.cred ca l-as putea gasi in magazin dar la un pret foarte marehappy

| LolaLollita a răspuns (pentru abriella):

Stii care e chestia cu hainele pe net? Ai sansa sa nu-ti vina marimea, sa nu-ti placa cum stau pe tine. Eu de asta nu-mi comand haine pe net. Prefer sa colind magazinele si sa probez mai multe, pana gasesc ceva ce-mi place cu adevarat.

| abriella explică (pentru LolaLollita):

Cam asta crede si maicamea de aceea nu ma lasa.si sincer si eu sunt de acordhappy