| nimeni_5145 a întrebat:

Hey! va rog sa ma ajutati cu o idee.trebuie sa fac la geografie un proiect despre orasul in car elocuiesc(Bucuresti) si m-am gandit sa fac un album de oza cu "bucuresti-ce a fost o data" si informatiile as vrea sa le lipesc pe un carton sa fie ceva de genu poster dar nu stiu sigur...va rog mai dati idei

1 răspuns:
| diana_3432 a răspuns:

Ar fi suuper cred ca ai lua un mare 10. poti sa pui imagini cu cladiri vechi( ateneaul) si sa scrii de mana informatii despre ele gen anul contructiei, locul, istorie si descriere