| Anonim_5748 a întrebat:

Spuneti mi si mie pls niste telefoane touch screen dar mai ieftine putin
mersi. fundita

5 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Cred ca cel mai ieftin e alcatelu Ot-708 cu 300 lei si altceva apoi ar mai fi astea Samsung la vreo 500 lei (Samsung s5230)

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Samsung corby

| Anca_6108 a răspuns:

Samsung Corby e cel mai ieftin telefon cu touch screem si sa stii ca e si foarte bun

| unknown_3461 a răspuns:

Lg gc900 viewty smart are o camera de 8 mpxl (709 lei de sarbatori in timpul anului s ar putea sa fie ceva mai scump).
Acum serios cateva mai ieftine:-Samsung s5230(422-689RON);
-Samsung B 5722(585-907RON)
-LG KU990 Viewty(de la 455 in sus)
-LG POP(de la 385 in sus)
-Nokia 5230 XpressMusic(de la 451 in sus)
-HTC Smart(de la 558 in sus)
preturile de la cel mai mic la cel mai mare le gasesti pe www.shopmania.ro

| Valystef a răspuns:

Salut! Samsung corby e destul de accesibil