| eLvIs2842 a întrebat:

Heyy buna big grin am si eu o problema >maricica.am schimbat win la pc meu si am probleme cu tasta. adica cand tastez "_" apare "?" sau cand apas pe "(" imi arata "(" e pe invers zau laughing. id meu :elvian_bayatfinutz@yahoo.es ...multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

In bara de jos unde ai simbolul tastaturii trebuie sa setezi cu clic dreapta sa fie in engleza!

| Rooooooooooxi a răspuns:

Tu ai tastatura pusa pe romana si iti apare si tz si sh.(cred ca ai inteles ca sunt t si s)si totodata semnele se schimba dar tu ai o bara mai mica jos acolo dai click si iti schimbi limba dai pe engleza dar vezi ca unele calculatoare nu au bara aia jos o au sus sau nu o au deloc
mult noroc
papa!