| ^__^S.y.m.o.^__^ a întrebat:

HI! Daca ati citit Amurg, ce parere aveti? Care dintre cele 4 carti v-a placut cel mai mult? Momentan citesc ultima carte("Zori de zi") si criticile nu au fost prea apreciative...

3 răspunsuri:
| Muffins a răspuns:

Mie ultima mi-a placut cel mai mult... Toti cei pe care-i cunosc si au citit toata seria spun ca Zori de zi e cea mai frumoasa. Sunt sigura ca vei fi de aceeasi parerebig grin

| boobooroozaa a răspuns:

Zori de zi ii o carte extraordinara si nu stiu de critici dar sunt sigura ca o sa iti placmie mi-a placut foarte mult ii si dragoste si aventura ce mai ii exceptionala

| Alex08 a răspuns:

Mie mi-a placut!