| vip 2010 a întrebat:

Hi fetelor... mi-a zis o femeie ca, noapte sa dorm cu sutien, ca asa nu ti se "tartosesc " sanii si iti stau fixi. Voi dormiti cu sutien >:?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ha? nu cred laughing adica nici n'am inteles. ce nu ti se sanii laughing? nu ti se torteschee hee din cate stiu eu nici nu e bine sa dormi cu sutien, unii chiar spun ca nu e bine sa porti foarte des sutienwinking
nu dorm cu sutien laughing ca ma enerveaza tongue si nu pot sa dorm binebatting eyelashes

| JustMe a răspuns:

Femeia aia nu cred ca stie despre ce vorbeste. Nu e bine sa dormi cu sutien, in primul rand e incomod, pielea trebuie sa respire si de la sutien se lasa sanii.

| Shinen a răspuns:

In niciun caz, nu dorm cu sutien.

| Stefanaaa a răspuns:

Nu

| Pufuleti a răspuns:

Ei na. Eu nu dorm cu sutien. Daca vrei sa arate bine mereu, fa exercitii fizice.
Eu zic sa nu porti sutien noaptea, fiindca e aiurea. Adica, oricum stai toata ziua cu el, trebuie sa il mai porti si cand dormi?
Macar somnul sa fie relaxant...

| Ale_8242 a răspuns:

Am adormit de câteva ori fără să vreau cu sutienul pe mine şi e foarte incomod. Mi-au rămas urme şi mi-a intrat sârma aia în carne.

| Daniella13 a răspuns:

Nici vorba. Pielea mai are si ea nevoie sa respire, iar unica ocazie o are noaptea (si atunci partial).

| Dianaღ a răspuns:

Nu, in niciun caz...de la sutien se lasa sanii; incearca sa il porti cat mai putinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani si am purtat sutien de foarte putine ori de obicei la ocazii. Nu am patit nimic doar din simplu fapt ca nu am purtat sutien in permanenta deci stai fara grijatongue