| Anndree a întrebat:

Hi! ma numesc Andreea si sunt in cautare de o porecla.chestia este ca nu stiu care sau cum sa sune. Ador tatuajul Rihannei, acela cu "rebelle fleur" si modul cum este scris... Ma gandesc la o porecla deoarece pe viitor as dori sa-mi fac un tattoo asemanator Rihannei. Va rogg! Help me! deci repet... vreau o porecla care sa mi se potrivesca, de preferat in lb engleza."rebelle fleur" sau numele meu scris diferit. "Ann'dree". sunt o fire deschisa, creata, crazy", visatoare si foarte incapatanata poate asta va poate ajuta. Multumesc multt!

3 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Iti poti face un tatuaj scris cu caractere [scuzati cacofonia] japoneze, care arata de asemenea foarte bine. De exemplu, Andreea in japoneza = Andore.

| Jamais a răspuns:

Și pe mine mă cheamă Andreea.
Andreea - Andre, Andreas, Rea, Dreah, Andrees, Andie, Dray, Dreanda, Area, Andy, Andrealine, Drew, Dew, Adrienne, Adrewina, Andrette, Andrianna, Andria, Ondrea, Dreena, Deandrea, Ande, Andreanna, Andrijana, Anderson, Andrette, Andronicus, Android, Andri, Andiarrhea. Cam atât, sper că-ți plac. happy

| Pupici a răspuns:

Rebelle, sau gandeste te tu