| Laska a întrebat:

Hi salut! Puteti sa-mi spuneti ce inseamna semnele acestea ☮ Δ?

Răspuns Câştigător
| maria12eu a răspuns:

Primul e semnul pacii.Dar al doilea cred ca un simplu triunghi..nu stiu sa iti zic.

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Δ - este litera delta, cea de-a patra litera din alfabetul grecesc.
Gasesti aici cateva informatii in engleza: http://en.wikipedia.org/wiki/Delta_(letter)

| Laska explică (pentru LolaLollita):

Mersi, uitasem si eu de delta

| LolaLollita a răspuns (pentru Laska):

Cu placerehappy

| Amy240 a răspuns:

Multa lume crede ca prmul semn este semnul pacii dar de fapt este un semn satanist. Cat despre al doilea nu stiu decat ca e un triunghi. Sper ca te-am ajutat happy

| Laska explică (pentru Amy240):

C-am un pic m-am socat, mersi mult ceva nou.)