| dolllhouse a întrebat:

Hi TPU! O pietena m-a rugat frumos sa scriu pe site intrebarea sa :

"Imi place de un baiat din clasa... este frumos, inteligent, inalt ( tone de muschi ) dar el nu prea ma place ci pe prietena mea ( Rossalinda ). Azi ne-am jucat in pauza mare " Adevar, Provocare, Procet sau Sarutare si eu l-am provocat pe el sa zica "- Cat la 100 iti place de Rossalinda? " Si a raspuns "- 100%! " si la mine a zis "- 25, 5% ". Maine vreau ca Rossalinda sa il puna sa aleaga dintre ea si mine. Cum credeti ca as putea fi mai presus? " Nu sunt suparata pe ea, pentru ca e prietena mea, e sufletul ei, face ce vrea cu el! Desigur, fundiza!

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Mai bine asteapta ca asa o sa aiba mai mult de suferit si daca el nu o place nu ai cum sa-i poruncesti inimi
oricum va gasi un baiat care s-o merite (ti-o zic din propria experienta )dar totusi sa incerce sa il trateze cu indiferenta vreo 2-3 zile ca pe urma el se va intoarce
bafta