| Harumiiii a întrebat:

vreau sa-mi raspundeti la o intrebare "Ce inseamna libertatea pentru voi?". Am nevoie pentru un proiect deci m-ar ajuta cat mai multe opinii happy. Dau funda celui mai 'ingenios' sa zicem asa

1 răspuns:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Pentru mine libertatea inseamna ca atunci cand vreau sa merg undeva mai departe.sa zicem din aparatoripana la mall sun plaza sau intr-un alt mall sa ma lase sa ma duc adica sa imi dea voie sa ma duc unde vreau eu sau afr sa stau cat vreau eu pana ma plictisesc. dar sa nu fie in exces pentru ca am facut asa odata si luasem note proaste la scoala pentru ca numai aveam timp de invatat.adica libertatea inseamna sa incalci unele reguli pe care le aveai pana acum ma intelegi tu? adica cand eram mai micastateam pana la 5 afr.acum stau pan la 9. ceva de genu. fundita?