| JulyDreams a întrebat:

Hristos a inviat! Cum v-a fost noaptea de Inviere? Ati primit Lumina? La mine n-a venit nimeni, sau a venit dar n-a raspuns nimeni la interfon jos laughing
Ma gandesc la saracele babute acum izolate in casa, invatate mereu cu clasicele imbranceli de la biserica. Acum ca stau acasa cum se mentin in forma? Cred ca i-au administrat asa un branci mic popii sau voluntarului cand l-au vazut cu lumina... in amintirea vremurilor bune big grin...

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai nu a venit nimeni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu daca a venit careva, credinciosii mei si-au aprins lumanarea cu bricheta.
Eu abia ajunsesem acasa, am adormit bolovan.