| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......anal-d-si/
are rost asta?
acum fiecare om se uita si face ce vrea doar nu o sa las B. U. G. Mafia pe muzica clasica! lol, nu?

3 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Dupa parerea mea da, are dreptate, nu e vorba sa lasi ceva pentru ceva, e vorba de o observatie facuta corect, pentru ca in tara asta e asa, chiar se promoveaza nontalentele si incultura, drept model aparitia in emisiune a unor persoane care nu merita sa fie acolo( nu vreau sa dau nume, dar cred ca stii despre cine e vorba).

| shadybaby a răspuns:

Da, si eu la ei m`am gandit si gen Nikita, Roxi manelista si cei care o dau in comerciala. Pe toti ii poti lua in aceeasi categorie, parerea mea.

| CautNume a răspuns:

Tu prea imi vine in cap decat Bianca Dragusanu si Fernando...imi zici plz ca nu pot sa citesc gandurilebig grin