| anonim_4396 a întrebat:

I-am spus lui Vlad ca ce se va intampla de la anul cu noi? Iar el a spus vom vedea.Ma intreb oare nu ma mai place sau sta cu mine asa la scoala ca am auzit inainte sa stea cu mine ca rad baietii de el ca nu are iubita. Oare de asta sta cu mine desi a zis ca ma place mult...

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Vlad are pefecta dreptate si meritul ca e sincer:nimeni nu stie exact ce se va petrece peste o ora, dar inca peste un an? Fii multumita cu ceea ce ai acum, nu-ti mai intuneca clipa cu ganduri pesimiste.Traieste-o!

1 răspuns:
| alexandra987 a răspuns:

Pai baietii is cam mincinosi tongue
am avut si eu un prieten sadcare tot la fel ma trata sad
si imi zicea ca ma place, ca numai pe mine ma iubeste, ca eu sunt cea mai importanta din viata lui
si dupa 5 luni sadel a zis ca totul a fost doar o joaca sadsi ca de fapt nici nu ma placea pe mine. O placea pe alta cu care este impreuna acumbig grin
dar nu stiu s'ar putea ca la tine sa fie alt fel...
poate chiar te iubeste dar nu stie cum sa iti demonstreze
hai ca te las:*pupici cu lipici :*