| zuzu_3087 a întrebat:

Bunahappy credeti ca ma place?:d?
langa clasa mea este un baiat super dragut. el a cerut nr meu de tel unui prieten comun si de atunci tot vorbim la telefon mai multehappy. el m'a intrebat daca eu mai am prieten si i'am spus ca nu apoi l'am intrebat si eu daca mai e cu o fata pe care eu o cunosteam si a zis ca s'au despartzit azi. apoi am inceput sa vorbim si mai mult la telefon.am jucat adevar sau provocare prin telefon si el m'a provocat sa il sarut a 2a zi la scoala si era fara refuz. apoi la proncetaj m'a intrebat cat la suta il plac sau ceva de genu(nu mai stiu sigur)si eu i'am zis ca nu stiu cum sa zic d km 70-80 % si a zis ca e binisor.toate astea s-a untamplat in 3 zile km asalaughing

voi ce credeti? si spuneti'mi si mie ce sa vb cu el pe mess ca nu prea stiu.nu avem nici un subiectbig grin

multumesc :X

3 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mai ai dubii? Saruta`l si gatabig grin

| Andrre a răspuns:

Deci, te place sigur. laughing

si. thinking ce ai putea sa vb cu el pe mes. thinking

hmm. povestestei o intamplare amuzanta. laughing sau radeti de intrebarile penale de pe TPU. laughing thinking

eu " ma jucam " el o intrebare penala, eu una. era distractiv thinking

| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Pai gaseste ceva ce va place la amandoi, nu stiu depinde, daca nu merge, gaseste un subiect amuzant de exemplu: o chestie super funny: s-a intamplat azi in clasa sau altceva chestii din copilarie. incearca sa afli mai multe despre el(daca nu stii toate chestiile despre el)gaseste subiecte, dar oricum succes te pup:*