| Simonikk a întrebat:

I. Care este diferenta dintre o amanta si o sotie?
R. 30 de kilograme va place bancul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face decat sa te joci?

4 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Nu nu ne place! nu mai irosi timpul cu intrebari proaste! pune unele bune si incearca sa... nu mai scrii tampeni!

| Simonikk explică (pentru LollypopMe):

Incearca sa scrii cum trebuie! : 'Irosii, tampenii! ' Daca nu/-ti convine, de ce naiba ai mai raspuns?!

| LollypopMe a răspuns (pentru Simonikk):

De kiki! Ca sa citesti si tu putin! Pune mana pe o carte in loc sa te uiti la bancuri cu tampenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram cu sotia pe linga o florareasa care;-Domnu luati flori pentru doamna.Atunci sotia m-a surprins prima data;-Doamna dar eu nu sint amanta, sint sotia lui.Deci parerea mea de atunci este ca la amanta te mai duci totusi cu cite o floare si faci sex de placere pe cind cu sotia o arzi din obligatie frate.