April
| April a întrebat:

Iata o cugetare interesanta(marturisesc ca nu stiu cine a gandit-o, am dat peste ea in mod intamplator intr-o carte despre mame si fiii lor). Spune autorul:
"Cine saruta prea mult nu imbratiseaza cum trebuie."
Ma tot gandesc, banuiesc cam ce vrea sa spuna dar as vrea sa cunosc si parerea voastra:ce vrea sa zica, oare?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

E vorba de alintare, de satisfacerea deliciilor, capriciilor. Si tata ii spunea mamei de atatea ori: ''daca l-ai pupat in fund, acum suporta.''hee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceleasi vorbe mestesugite moldovene, iti placea cind te pupa maica-ta in fund?