| Darius50boss a întrebat:

Iau steroizi și în o săptămână am pus masă musculară aproape 2 kg este bine? Nu mă judecați că iau steroizi vreau doar păreri

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Pai tot esti judecat din moment ce ne vrei parerea daca e bine sau nu ce ai facut.
Si nu, nu e bine. Steroizii iti afecteaza sanatatea. De ce nu ridici greutati si consumi proteina? Dureaza mai mult pana iti creste masa musculara, dar macar esti sanatos si arati a om.

34 răspunsuri:
| Darius50boss explică (pentru Darius50boss):

Nu fac ca alți care iau poate incontinuu păstă 3 luni

| Violleta2022 a răspuns (pentru Darius50boss):

Extrem de riscant pentru viata unui copil, dar ma rog, se pare ca mi-am batut gura cu cine nu trebuie, fiindca esti la varsta cand nu ai putere sa discerni binele de rau.
Eu iti doresc sanatate si mai multa intelepciune!

| Darius50boss explică (pentru Violleta2022):

Ai avut dreptate am luat în considerare riscurile și avantajele și nu merita, am aruncat toate cutiile, totuși am dat 230 lei dar măcar nu mă risc

| Darius50boss explică (pentru Violleta2022):

Voi face forță natural