| Roza21 a întrebat:

Ieri am fost la picnic cu iubitul meu si in timp ce ne giugiuleam un caine a venit si ne-a stricat intimitatea si ne-a mancat toata mancarea din cos noi am luat cainele acasa ca era dragut. Ar fi trebuit sa-l lasam acolo si sa-l certam?

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu avea nici un rost sa-l certi, poate era flamand, ce poti sa stii? Daca tot l-ai luat acasa, ai grija de el(sa nu-ti scape). baftahappy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca l-ati luat acasa spre adoptie, ati facut un bine! Daca l-ati luat de la locul lui numai ca sa va jucati cu el si apoi sa-l abandonati, ati facut un lucru rau!

| Floreenofficial a răspuns:

Daca tot l-ai luat acasa du-l si la un veterinar. big grin
iar apoi creste-l si ai grija de el!
bafta!:X

| luiza a răspuns:

Ati facut o fapta buna. Inseamna ca sunteti persoane cu suflet bun, ceeace e mai rar in ziua de azi. Aveti toata admiratia, altii dadeau cu pietre in el.

| paramore a răspuns:

Mie mi se pare mai mult ca vrei sa te lauzi cu iubitul decat cu cainelelaughing

| Siracuzia a răspuns:

Nu, ati facut foarte bine ca l-ati luat acasa, sunteti niste persoane cu suflet bun, in ziua de azi rar intalnesti acest fel de persoane bune la suflet.Bravolove strucklove struck

| Andra_5221 a răspuns:

Pe cine ai luat acasa? Pe caine sau pe iubit ca nu inteleg?

| fizzy_1146 a răspuns:

Da' cat v-ati giugiulit dragilor? Jumate de ora? Eu cred ca ar fi trebuit sa-i dai tu cainelui tau imaginar o lectie de buna purtare. Cum isi permite el sa va manance mancarea?
Sa zicem ca e adevarat, atunci bravo tie ca ai avut grija de bietul animal, ti-ai mai spalat greselile, draga mea