| sorynyka a întrebat:

Care este cel trasnit lucru pe care l-ati facut ca sa va impacati cu fosta/fostul iubita/iubit? Sau care l-ati auzit ca l-au facut alte persoane..Ideea cea mai interesanta primeste funda big grin

3 răspunsuri:
| AllyTudy17 a răspuns:

Pai lucurl cel mai trasnit a fost cand ii aduceam aminte de lucururile la care am ras amandoi pana in prezent sau ii tirmiteam bancuri sau sms.uri nu stiu mai multe lucruri. Dar cel mai frumos a fost cand iubitul unei amice i.a cumparat un trandafir si s-a asezat in genunchi in fata ei defata cu toata lumea si i-a spus ca o iubeste si ca iti cerere sucuze pentru tot ce s-a intamplat. Si ea la iertat a fost foarte romantic plus ca toata lumea se uita la ei doilove struck

| mayafashion29 a răspuns:

I-a legatura cu un post tv pe care il vizioneaza el/ea si prin intermediul acestuia transmitei un mesaj

| thdon a răspuns:

I-am scris un mesaj pe un panou publicitar big grin