| AntonioFaraBaniDeRas a întrebat:

Iliescu intinereste pe zi ce trece, la el timpul se scurge invers, ce parere aveti despre dansul?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că exagerezi.

| asura75 a răspuns (pentru sadrian46):

Te-ai intrebat vreodata in viata asta daca esti prost?

| sadrian46 a răspuns (pentru asura75):

Nu o dată. Cum crezi că a putut deveni deștept ( smart) fără să îmi pun această întrebare. Dar tu?

| moshulescu a răspuns (pentru sadrian46):

"Cum crezi că a putut deveni deștept" Vezi ca ai mancat o litera desteptule sau probabil vorbesti despre altcineva. Mai intreaba-te daca esti prost ca te ajuta foarte mult sa devii destept, in timp. Sa iti schimbe astia statusul din Userul Anului in Prostul Anului.

| Drimmero a răspuns:

O sa moara si ala, nu e nemuritor, trebuie doar rabdare. Atunci ar trebui declarata ziua Romaniei, moare ultima scursura bolsevica din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E antreprenor la: sfideste moartea!