| 123456789_9071 a întrebat:

Imi dati va rog intrebari ce se pun la un interviu de angajare si cam ce as putea raspunde? Preferabil altele decat cele de pe net. va multumesc!

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Depinde in ce domeniu! Cel mai frecvent sunt intalnite intrebari de genu:
-Care a fost ultimul servici
-Cat ai experieta in domeniu, daca cauti un loc de munca similar cu cel anterior sau poate ai studii in domeniu.
-Iti poate testa abilitatiile in domeniul respectiv sa vada de ce estii capabil
Sunt multe lucruri dar ti-am spus, depinde de domeniu. Sper ca ti-am fost de folos!