| gagiqutzza_2286 a întrebat:

Imi plac foarte mult excursiile si as vrea sa fac una la Sibiu, am auzit ca este foarte frumos acolo, as vrea sa stiu mai multe despre acel loc!

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca pleci, ia-ma si pe mine, daca pleci!

| hashe86 a răspuns:

Ma ofer ghid, ce-i drept unul foarte nepriceputhee hee, sunt multe de vazut aici, cred ca reperele importante le gasesti in linkul de mai sus. numai sa vii si nu vei regreta!

| julliano a răspuns:

Sa mergi si la Muzeul Brukental happy Ai ce vedea.

| mariutza a răspuns:

Sibiu? acolo locuiesc eu.hee hee...ai multe de vizitatwinking

| GreenSky a răspuns:

Pff...sa vii... e superb...
ceea ce nu trebuie sa ratezi e o plimbare prin centrul Sibiului. chiar ai ce vedea.
Distractie placuta! si poate ne vedem...

| IqStorm a răspuns:

Uite câteva informaţii destul de utile: http://ro.wikipedia.org/wiki/Sibiu. Distracţie plăcută la Sibiu. Este un oraş superb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-las-o mai moale cu berea, ca deja ai inceput sa canti. laughing