| TheDarkOne a întrebat:

Imi place de o fata si... nu prea stiu cum sa ii spun. sa o "cuceresc" big grin
mai vorbesc cu ea, mai plecam impreuna la scoala, dar mai rar... Solutii?big grin
Raspunsul care functioneaza primeste 'Funda'!happy

Răspuns Câştigător
| Emy_3192 a răspuns:

Deci in primul rand ca sa o cuceresti
trebuie sa iti dai cu un parfum care sa miroasa bine
vorbesti si u cu ea pana ii ceri nr de tel sau (poate il aveai deja)faci si u o freza mai cool dar nici de cocalar... apoi cand ajungi acasa o suni si ii zici o vrajeala de asta de cartier cum ar fi " mai pisi maine ne sarutam si noi sau trebuie sa mint iar jurnalul "sau "sa imi dai si mie maine o poza cu tine ca ca sa ii zic lu mos craciun sa imi aduca aces cadou de craciu".>
apoi ii zic daca in weekend are program daca zice nu o inviti la un film sau daca nu aveti cinematograf prin zona o scoti prin parcwinking
daca o scoti la film stati unul langa altul si cand ea se uita la film te uiti insistent la ea apoi cand intoarce capul sa se uite ea la tine tu nu ii dai atentiewinkingapoi o iei de mana si te uiti in ochii ei si te apropii cu buzele de buzele ei. daca vezi ca nu vrea sa o saruti nu insisti sa nu creada ca esti un idiot (dar sa nu crezii ca nu vrea poate mai lasa sa treaca ceva timp) daca vrea sa te saruti cu ea e clar ca vrea sa fie cu tine si ca ii place de tine...
atata tot nu e greu la inceput pana o sa te invetiwinking funda merge sigur asa am facut si eu cu prima mea prietena big grin mersi