| RalucutsSaa a întrebat:

Imi place de un baiat care nu stiu daca si el ma place in cazul asta ce sa fac? sta toata ziua pe langa mine se baga in seama cu mine. imi zambeste dar eu ce sa inteleg din asta? ce sa-i spun sau ce sa fac? Dau fundita.big grin

2 răspunsuri:
| sabinaGabriella a răspuns:

Pai raspundei si tu cu aceeasi "moneda" si daca te place cu adevarat sigur veti fi impreuna.bafta

| Florry_5004 a răspuns:

Buna, pai baga-te si tu in seama cu el, poate asa isi da seama ca il placi, si daca ai putin noroc, te place si el:*.