| Numai e:) a întrebat:

Imi place de un baiat... dar el este intra 6a(eu 7) si azi o prietena de-a mea i-a spus si maine oricum ne vom intalni la scoala pentru ca clasa mea este langa a lui.Cum sa reactionez?(imi e cam frica sa nu-si bata joc)Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Reactionezi normal, socializezi, zambesti, iti controlezi emotiile, ii iei id-ul, vorbesti cu el, vezi ce are in cap si daca se merita sa investesti sau nu sentimente in aceasta relatiebatting eyelashes

| hax0r a răspuns:

La varsta asta ar trebui sa te joci cu papusile. lasa treburile de adulti ca nu-s de nasul tau.stai frumos si invata, sari coarda sau fa ceva constructiv. stii ce mult costa un avort?

Răspuns utilizator avertizat