| ingeralb1984 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat de pe mess dar nu stiu ce intrebari sa-i mai pun in afara de ce faci....ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Sentinel a răspuns:

Daca nu esti tu insuti, atunci relatia se va colapsa. Ma refer la relatia dintre tine si un om in general, ca ti-e frate, sora, mama, tata, iubit etc. Stii cum se zice "nu poti fi actor toata viata". Si fac pariu ca daca ar sti ca tu intrebi pe TPU asta, ar ramane dezamagit.

| KosmYnTDR a răspuns:

Inceraca sa il intrebi ce face in timpul liber, spune-i glume, fii PUTIN rautacioasa, NU il intreba ce varsta are, vorbiti despre muzica, sporturi, filme, spune-i idei de ale tale etc...