| AkiseAru a întrebat:

Imi puteti spune niste intamplari traznite, stupide sau amuzante din copilaria voastra? >:
Ma plictisesc

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eram intr-o clasa mica, a 7-a parca,, aveam ora de sport si ne punea sa sarim capra, eu imi uitasem pantalonii acasa de sport, aveam niste blugi, urmez eu sa sar, sar bine dar in aer se aude un zgomot ce m-a facut sa-mi pun mana in cap, mi se rupsese blugii de tot jos, erau facuti praf,, a trebuit sa merg asa pana acasa, cu ruptura intre picioare, si acum ma umfla rasul

| Clorox a răspuns:

AkiseAru, de ce nu esti mort? laughing

| AlbNegru09 a răspuns:

Am furat din cimitir flori si lumanari de pe mormant.
Am spart geamul de la scara blocului
Am sunat la interfon spunand " Ajutor, ajutor ma violeaza, nu sariti ca-mi place
Sunam la uşile vecinilor si fugeam, o doamnă mai in varstă a venit cu matura la noi.
M-am legat de 3 fete necunoscandu-le.
M-am batut cu o doamna mai in varsta aprox 30 ani, nu mi-a facut nimic, i-am spart ochelarii.
Jucandu-ma cu o prietena tupu la ea in casa, m-am asuns in baie in vana. Cand am iesit m-am tinut de chiuveta, si a cazut, am spart-o.
I-am furat la mama 100 lei, strangand bani sa plateasca ceva facturi, tot luam cate 10 lei, mama crezand ca merg la scoala, eu mergeam faceam cumparaturi si am plecat la o prietena sa mancam. Evident Dulciuri laughing

| Dededededededede a răspuns:

Găsisem o vrăbiuță și era rănită, nu putea să zboare. Așa că am zis să fiu un om bun, am luat-o și i-am făcut o căsuță din lemn. Apoi am avut grijă de alimentația ei, prea multă grijă, zic eu. Sora mea îi ținea gura deschisă, iar eu îi dădeam boabe de porumb și mă duceam de o mie de ori pe zi să o hrănesc în acest mod și ajunsese așa umflată rolling on the floor După vreo 3 zile a dispărut, ori în aer de umflată ce era, ori a fost mâncată de câine.

Am mers să dorm la bunici cu o verișoară și era noapte, iar eu văzusem un cuțit enorm acolo în cameră și pe vremea aia eram somnambulă și mă temeam să nu mă trezesc noaptea și să atentez la el. Așa că m-am legat cu o funie de mâini și de picioare cu vara mea, în cazul în care mă trezesc să se trezească și ea.

Avea un leagăn în curte, într-un copac și eram cu o colegă, ne dădeam pe rând în el. Dar la un moment dat ne plictiseam să tot așteptăm una după alta, așa că ne-am pus amândouă și era așa fericite, huța-huța* până s-a rupt creanga cu noi. Era enormă și am avut noroc că nu ne-a lovit, am luat-o apoi amândouă și am cărat-o de acolo ca să nu-și dea nimeni seama de ce făcusem.

Era singură acasă, era vară și aveam o piscină care mă tenta, dar ai mei nu mă lăsau să intru în ea cât timp era singură că cine știe ce se întâmplă. Fără știrea lor mi-am chemat cea mai bună prietenă și am început să ne bălăcim. Nu după mult timp au ajus ai mei acasă, mai devreme decât trebuia și când i-am auzit am fugit amândouă, tipa s-a speriat și s-a dus direct în bucătărie și a alunecat pe gresie și și-a rupt piciorul. A venit maică-sa și ne-a băgat în toate cele pe amândouă laughing

Mergeam la o verișoară acasă și mergeam noi liniștite pe drum când a început un câine să latre și m-am speriat, erau numai bălți în jur și am picat, iar în drumul meu spre pământ am apucat-o de mâna pe vara mea ca să mă țin, dar nu am făcut decât să o trag după mine. Eram din cap până în picioare de nămol, m-am întors acasă și aveam ceva de mers. Toată lumea se uita ciudat la mine, a fost jenant rău.

Luam etichetele de la hainele noi și le puneam în cutiile poștale ale vecinilor și m-a văzut o vecină când făceam asta, s-a dus să vadă ce i-am pus, iar eu am fugit.

M-am dus la magazin, mi-a lăsat bicicleta la colț și când mă întorc văd un bețiv că se pișă pe ea. Am așteptat să termine, apoi mi-am luat bicicleta, dar nu m-am urcat pe ea. O atingeam doar ușor cu o mână și am mers așa până acasă.

Eram casiera clasei și țineam în dulapul din clasă o cutie în care puneam fiecare, oricând voiam, banii ce ne rămâneau după ce ne luam chestii de mâncat, ca să avem pentru când o să ne trebuiască cretă, burete și altele. Venise primăvara și apăruse înghețată la magazine, iar eu am luat toți banii de acolo și le-am făcut "cinste" tuturor colegilor cu înghețată. Când a venit diriginta să ceară 5 lei pentru nu știu ce foi, am început toți să râdem că numai aveam nimic. N-am mai fost eu casieră din acea zis straight face

Eh, și multe alte tâmpenii, dar mi-e lene să mai scriu laughing

| AkiseAru explică (pentru Dededededededede):

Daca mai scrii, iti dau funda smug

| Dededededededede a răspuns (pentru AkiseAru):

Ce parte din mi-e lene nu ai înțeles?
Și ce e asta, vrei să mă mituești cu o fundă? Huăă waiting