| 12Gabriela3456 a întrebat:

Imi spune cineva ce pot sa fac? Am comandat de pe un site o husa pentru telefon si a crapat un pic dorind s-o repar am favut mai rau incat husa nu mai cred ca este buna si sa-mi comand alta nu am posibilitate ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu pot sa iti argumentez la nici una pentru ca nu folosesc asa ceva, cred ca amandoua fac acelasi lucru, deci hotaraste in functie de pret si aspect.

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Pai nu prea ai variante, cauta un portofel si baga telefonul in el sau fa un saculet dintr-un material mai gros.

| 12Gabriela3456 explică (pentru Ironwin):

M-a ajutat cineva imi face cadou o noua husa mai buna

| 12Gabriela3456 explică (pentru Ironwin):

Dar imi poti spune ce e mai bine husa din silicon sau din gel ambele sunt moi argumenteaza

| 12Gabriela3456 explică (pentru Ironwin):

Ok

| Ironwin a răspuns (pentru 12Gabriela3456):

Nu pot sa iti argumentez la nici una pentru ca nu folosesc asa ceva, cred ca amandoua fac acelasi lucru, deci hotaraste in functie de pret si aspect.