| mariuschakra12 a întrebat:

Îmi spuneți și mie cunoașteți multi oameni vindecați de anxietate cu psihologul?

10 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Sincer nu prea, eu am incercat si nu a mers, ba chiar si cu psihiatrul, am luat si pastile recomandate de el si tot nu a mers, deci trebuie sa te obisnuiesti cu anxietatea, cat de grea este ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru mariuschakra12):

Nu doar la unu, am fost la 7!

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru mariuschakra12):

Am fost si la unu cu 700 milioane pe sedinta.

Răspuns utilizator avertizat
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Eu sunt unul din ei!

Răspuns utilizator avertizat
| DonEduardo a răspuns:

Depinde extrem de cat de puternica e anxietatea. Daca e o forma relativ usoara, da, o poate fae.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea găsești oameni care sa admita ca nu are toate țiglele pe cap, mulți susțin ca nu au nici o problema sa para ei cool sau superiori, dar majoritatea oamenilor au probleme medicale, mai ales probleme la coloana.