| NarcisEu a întrebat:

Cunoasteti oameni care au reusit pe plan financiar dar viata lor de familie e praf, gen au anxietate, depresie, cum alte cuvinte sa aiba doar bani in rest sa fie prafi pe toate planurile si 2. Ati cunoscut oameni cu iq bun dar sa fie slabi la capitolul "experienta de viata".

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si da

| NarcisEu explică (pentru suntserios):

Dar intrebarea e -Ce e mai bine sa fii foarte inteligent dar praf la capitolul viata, dar oarecum poti castiga bani, sau iq nu chiar scazut, dar sub mediu dar sa ai multe experiente de viata?

| suntserios a răspuns (pentru NarcisEu):

Prost și fericit, nu?

| vladhacker123 a răspuns (pentru suntserios):

Scuza-ma ca ma bag in discutie exista prosti si fericiti, exista prosti si nefericiti, exista destepti si fericiti, exista destepti si neferciti, fericirea ca o sa ai sunt 2 optiunea chestiune de sanse cum am avut eu dar mi-am facut si cu mana mea, chestiune de munca doar munca ca sa ai bani si 3.ai noroc sa ti se intample evenimente frumoase si n-ai motiv de supararem, post bun cu pile, te intelegi bine cu familia, prietena e intelegatoare,