| valentina_9239 a întrebat:

In aprilie 2011 as vrea sa incep constructia unui "duplex", suntem 2 surori si am decis sa facem o casa cu un perete despartitor. terenul l_am cumparat deja...ne_a costat o avere.Sunt 400mp undeva langa Buc. Iar casa as vrea sa o construim pe 140(utili) la sol. P+m.Nu am facut inca proiectul dar ar fi ceva gen:2 livinguri, 2 buc si 2 bai(fara cada)la sol iar sus 4 camere si 2 (bai+cada). Nu avem utilitati in zona stim ca ne asteapta multe problema de rezolvat insa marea problema e ca avem ceva cash 30.000...insa cred ca nu ne este de ajuns. Acum in ianuarie o sa incep sa scot proiectul si actele.Are cineva vreo idee despre cam cat ar costa totul.LA CHEIE?
Multumesc astept raspunsuri

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Casa din lemn este varianta mai ieftina pe timp de criza in plus, este mai calduriasa decat una de caramida. Vezi aici pretul la cheie : http://www.pentruclujeni.ro/......-cluj.html