| anonim_4396 a întrebat:

În apropierea aproape tuturor fetelor unde merg, le aud vorbind despre ce fain sunt eu. Dar cînd mă aud vorbind cu prietenii despre interesele si ideile mele de viață, am observat că in dreapta frunții le apare o venă și se uită urît la mine.
Eu nu discut misoginisme dar subiecte revoltatoare cum ar fi:
_admiratia mea pentru dictatori
_despre cum marea majoritate a fetelor nu merita atentia mea pentru ca au defecte fizice cum ar fi ca nu exceleaza ca si aspect si toate arata asemenea
_etc.
Eu nu stiu, poate au o boala cardiaca si din acest motiv le apare vena-n frunte. Ar trebuii sa le zic sa mearga la cardiologie?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ar trebui sa nu mai iei oameni la misto ca nici tu nu esti perfect.
Tu esti dovada ca degeaba esti frumos la exterior daca in interior esti negru.Cred ca vremurile trecute si dictatura ar trebui sa ramana acolo in trecut unde a fost si sa te comporti ca un om normal de varsta ta ca sa fi bagat in seama sau sa poti avea si tu prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Eu nu am zis ca n-am prieteni, chiar in intrebare am zis ca, cu ei vorbeam cand vena-n capul fetelor aparea. Si nu am zis ca nu am gagici. Eu ma descurc, stiu sa manipulez fete si sa obtin ceea ce vreau.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca manipulezi pe nimeni cred ca ele profita de ocazie sa te manipuleze pe tine sau nu au suficienta materie cenusie sa vada ce iau.

| Hammurabi a răspuns:

Da, e cam nașpa.
"Vena aia în capul fetelor" apare de obicei când li se rupe de cineva.
Și se uită urât tocmai pentru că tu le umfli vena.

| Lioana a răspuns:

Vorbele tale stârnesc indignare. Nu te mira că fetele se încruntă. Cu siguranță atunci când au spus că ești "fain" nu s-au referit la concepțiile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing da tare esti tu mã.
Bucurãte daca prind invidie pe tine inseamna ca o duci mai bine ca ei.
De la femei pânã la bani, mai bine gandeste-te sã te muti singur, aka lone wolf nu mai vorbi cu acei prieteni fa-ti altii de teapa ta sau mai buni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am mutat singur ca n-am mai suportat sa stau cu parintii. Chiar daca trebuie sa muncesc mai mult pentru a-mi platii chiria. Eu m-am bucurat ca scap de ei mai mult decat s-au bucurat ei ca scapa de mine! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La fete apare vena, le apare deoarece se simt cand zici de "majoritatea",, automat se simt ele, pentru cã sunt narcisiste.
Devin anxionase daca nu le complimentezi, au draci laughing

Răspuns utilizator avertizat